Menu Zavřeno

MICHAL ČARNÝ

Michal Čarný je generálním ředitelem společnosti Mastercard pro Českou a Slovenskou republiku. Má více než osm let zkušeností s vytvářením a implementací firemních strategií. Ve společnosti Mastercard byl tři roky zodpovědný za přípravu a realizaci strategie pro spotřebitelské a firemní produkty v České republice, na Slovensku a v Rakousku. Na starosti měl také implementaci inovativních služeb s přidanou hodnotou, rozvoj netradičních vydavatelů včetně fintech hráčů a řízení společných aktivit s klíčovými obchodníky.

Před příchodem do Mastercard Michal Čarný působil pět let ve společnosti Roland Berger Strategy Consultants, kde vedl poradenské projekty se zaměřením na finanční služby a telekomunikační sektor. Pracoval s klienty napříč mnoha regiony včetně střední a východní Evropy, západní Evropy, jižní Evropy a Blízkého východu. Působil také v jihovýchodní Asii či Číně. Vystudoval London School of Economics and Political Science v Londýně a University of Chicago.
We work to connect and power an inclusive digital economy that benefits everyone, everywhere by making transactions safe, simple, smart and accessible. Using secure data and networks, partnerships and passion, our innovations and solutions help individuals, financial institutions, governments and businesses realize their greatest potential. Our decency quotient, or DQ, drives our culture and everything we do inside and outside of our company.
1) Panelová diskuze: Sustainable Finance
June 22nd 2022
09:15 - 09:40 CET

Michal Čarný

General Manager for Czech Republic and Slovakia at Mastercard